×
Wyszukaj w serwisie
×

Nota prawna

Bank Spółdzielczy w Prudniku oświadcza, iż wszelkie treści publikowane w niniejszym serwisie internetowym nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów prawa cywilnego i mają wyłącznie charakter informacyjny.

Bank Spółdzielczy w Prudniku dokłada starań aby informacje publikowane w niniejszym serwisie były aktualne i rzetelne, jednakże nie ponosi odpowiedzialności za działania oraz ich skutki podejmowane w oparciu o te informacje. Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani szczegółowymi informacjami na temat oferowanych przez nas produktów, prosimy o kontakt telefoniczny pod numerami:

Centrala w Prudniku
077/40 65 500

Oddział w Korfantowie
077/ 431 90 45, 431 90 90

Filia w Lubrzy
077/40 67 930-1

Filia w Łambinowicach
077/43 43 416
077/43 43 417

Punkt kasowy w Ścinawie Małej
077/431 28 23

lub z pracownikami naszych placówek.

Użytkownik niniejszego serwisu internetowego korzystając z danych umieszczonych na tych stronach przyjmuje do wiadomości, że poczta elektroniczna oraz inne transmisje przechodzące przez Internet mogą być narażone na ingerencję osób trzecich i nie mają charakteru poufnego.

Powyższe zastrzeżenia nie dotyczą korzystania z usług bankowości elektronicznej Banku Spółdzielczego w Prudniku.

Bank Spółdzielczy w Prudniku nie ponosi odpowiedzialności za dane umieszczone w zewnętrznych serwisach internetowych, do których łącza zostały umieszczone w niniejszym serwisie.

Wszelkie prawa do danych zamieszczonych na niniejszych stronach internetowych oraz graficznego wizerunku tych stron posiada wyłącznie Bank Spółdzielczy w Prudniku, a jakiekolwiek kopiowania lub modyfikowanie w całości lub w części wymaga uzyskania uprzedniej pisemnej zgody Banku Spółdzielczego w Prudniku.