×
Wyszukaj w serwisie
×

Grupowe ubezpieczenie na życie kredytobiorców

Klientom naszego Banku oferujemy możliwość ubezpieczenia na życie kredytobiorców.

Ubezpieczenie to finansowa ochrona kredytobiorcy od początku okresu kredytowania do zakończenia spłat.

 1. Bezpieczny Kredyt, obejmuje ubezpieczenie na życie, trwałą i całkowitą niezdolność do pracy wskutek nieszczęśliwego wypadku, utratę pracy oraz poważne zachorowanie, dla osób fizycznych, którym udzielono kredytu gotówkowego lub obrotowego w kwocie do 50.000 zł, Szczegóły dotyczące zakresu ubezpieczenia znajdują się w Ogólnych Warunkach Ubezpieczenia.
  PDFOWU Bezpieczny Kredyt.pdf (313,79KB)
   
 2. Bezpieczny Kredyt Plus, obejmuje ubezpieczenie na życie oraz trwałą i całkowitą niezdolność do pracy wskutek nieszczęśliwego wypadku dla osób fizycznych, którym udzielono kredytu gotówkowego, hipotecznego, obrotowego lub inwestycyjnego w kwocie od 50.000 zł do 200.000 zł, Szczegóły dotyczące zakresu ubezpieczenia znajdują się w Ogólnych Warunkach Ubezpieczenia.
  PDFOWU Bezpieczny Kredyt +.pdf (288,33KB)
   
 3. Bezpieczny Rachunek, obejmuje ubezpieczenie na życie, trwałą i całkowitą niezdolność do pracy wskutek nieszczęśliwego wypadku, utratę pracy oraz poważne zachorowanie dla osób fizycznych, którym udzielono kredytu w rachunku ROR lub w rachunku bieżącym. Szczegóły dotyczące zakresu ubezpieczenia znajdują się w Ogólnych Warunkach Ubezpieczenia.
  PDFOWU Bezpieczny Rachunek.pdf (312,52KB)