×
Wyszukaj w serwisie
×

eBankNet

Już dzisiaj wypełnij wniosek o twoje konto eBankNet: PDFWniosek eBankNet (38,40KB)

 

BANKOWOŚĆ INTERNETOWA

bezpieczny dostęp przez całą dobę!

Jak działa usługa eBankNet?

Usługa eBankNet.bsprudnik.pl pozwala na dokonywanie standardowych operacji bankowych za pośrednictwem Internetu. Daje możliwość dostępu do rachunku przez 7 dni w tygodniu, 24 godziny na dobę, bez kolejek i trudności komunikacyjnych, wystarczy zalogować się do systemu

Jakie warunki należy spełnić?

Wystarczy być posiadaczem rachunku bankowego w Banku Spółdzielczym w Prudniku i posiadać komputer z dostępem do sieci internetowej z przeglądarką www oraz podpisać niezbędne dokumenty w placówce Banku. Usługa dostępna jest dla osób prywatnych, rolników i przedsiębiorców indywidualnych.

Jak korzystać z usługi?

Chcąc zarządzać rachunkiem bankowym za pośrednictwem usługi eBankNet należy w przeglądarce internetowej wpisać adres eBankNet.bsprudnik.pl a następnie zalogować się do systemu, wpisując nazwę użytkownika i hasło. W ten sposób masz pełny wgląd do rachunku. Chcąc dokonywać przelewów, należy posługiwać się jednorazowymi hasłami, które zamawia się przez Internet i odbiera w Banku.

Jakie korzyści daje usługa?

Za pośrednictwem usługi eBankNet masz następujące możliwości:

  • Łatwy dostęp do wszystkich wskazanych rachunków niezależnie od miejsca i czasu,
  • Dokonywanie dowolnych przelewów, w tym do ZUS i Urzędu Skarbowego,
  • Zdefiniowanie przelewu w celu ułatwienia wielokrotnego wykonywania przelewów na ten sam rachunek,
  • Lokowanie środków,
  • Uzyskiwanie informacji o wysokości sald na rachunkach,
  • Uzyskiwanie informacji o operacjach bieżących, historii operacji oraz niewykonanych operacjach na rachunku,
  • Definiowanie różnych poziomów dostępu (uprawnień) do wybranych rachunków.

Jak Bank zapewnia bezpieczeństwo systemu?

Przyjęta polityka bezpieczeństwa opiera się na unikalnych hasłach jednorazowych. Hasła generowane są w Banku i drukowane na specjalnym papierze uniemożliwiającym osobom trzecim podejrzenie w trakcie procesu drukowania. Hasła wykorzystywane są do autoryzacji transakcji, a w szczególności do obsługi przelewów i definicji przelewów. Listę haseł jednorazowych zamawia się przez Internet i odbiera w sposób uzgodniony z Bankiem.

Transmisja danych odbywa się poprzez bezpieczne połączenie za pomocą protokołu (128-bit) najsilniej szyfrowanego z obecnie dostępnych protokołów na świecie. Ponadto każdy Klient posiada unikatowy login i hasło, bez którego nie zaloguje się do systemu. Każde działanie użytkownika jest rejestrowane w systemie. Taka procedura jest wynikiem dbałości o bezpieczeństwo systemu eBankNet.

Ile to kosztuje?

Za obsługę rachunku za pomocą Internetu nie ponosisz żadnych dodatkowych kosztów poza kosztem Twojego połączenia z siecią WWW, a przelewy z rachunku są tańsze niż składane w Banku.