×
Wyszukaj w serwisie
×

eBankNet

Już dzisiaj wypełnij wniosek o twoje konto eBankNet: PDFWniosek eBankNet

 

BANKOWOŚĆ INTERNETOWA

bezpieczny dostęp przez całą dobę!

Jak działa usługa eBankNet?

Usługa eBankNet.bsprudnik.pl pozwala na dokonywanie standardowych operacji bankowych za pośrednictwem Internetu. Daje możliwość dostępu do rachunku przez 7 dni w tygodniu, 24 godziny na dobę, bez kolejek i trudności komunikacyjnych, wystarczy zalogować się do systemu

Jakie warunki należy spełnić?

Wystarczy być posiadaczem rachunku bankowego w Banku Spółdzielczym w Prudniku i posiadać komputer z dostępem do sieci internetowej z przeglądarką www oraz podpisać niezbędne dokumenty w placówce Banku. Usługa dostępna jest dla osób prywatnych, rolników i przedsiębiorców indywidualnych.

Jak korzystać z usługi?

Chcąc zarządzać rachunkiem bankowym za pośrednictwem usługi eBankNet należy w przeglądarce internetowej wpisać adres eBankNet.bsprudnik.pl a następnie zalogować się do systemu, wpisując nazwę użytkownika i hasło. W ten sposób masz pełny wgląd do rachunku. Chcąc dokonywać przelewów, należy posługiwać się jednorazowymi hasłami, które zamawia się przez Internet i odbiera w Banku.

Jakie korzyści daje usługa?

Za pośrednictwem usługi eBankNet masz następujące możliwości:

  • Łatwy dostęp do wszystkich wskazanych rachunków niezależnie od miejsca i czasu,
  • Dokonywanie dowolnych przelewów, w tym do ZUS i Urzędu Skarbowego,
  • Zdefiniowanie przelewu w celu ułatwienia wielokrotnego wykonywania przelewów na ten sam rachunek,
  • Uzyskiwanie informacji o wysokości sald na rachunkach,
  • Uzyskiwanie informacji o operacjach bieżących, historii operacji oraz niewykonanych operacjach na rachunku,
  • Definiowanie różnych poziomów dostępu (uprawnień) do wybranych rachunków.

Jak Bank zapewnia bezpieczeństwo systemu?

Przyjęta polityka bezpieczeństwa opiera się na unikalnych hasłach jednorazowych. Hasła generowane są w Banku i drukowane na specjalnym papierze uniemożliwiającym osobom trzecim podejrzenie w trakcie procesu drukowania. Hasła wykorzystywane są do autoryzacji transakcji, a w szczególności do obsługi przelewów i definicji przelewów. Listę haseł jednorazowych zamawia się przez Internet i odbiera w sposób uzgodniony z Bankiem.

Transmisja danych odbywa się poprzez bezpieczne połączenie za pomocą protokołu (128-bit) najsilniej szyfrowanego z obecnie dostępnych protokołów na świecie. Ponadto każdy Klient posiada unikatowy login i hasło, bez którego nie zaloguje się do systemu. Każde działanie użytkownika jest rejestrowane w systemie. Taka procedura jest wynikiem dbałości o bezpieczeństwo systemu eBankNet.

Ile to kosztuje?

Za obsługę rachunku za pomocą Internetu nie ponosisz żadnych dodatkowych kosztów poza kosztem Twojego połączenia z siecią WWW, a przelewy z rachunku są tańsze niż składane w Banku.