×
Wyszukaj w serwisie
×

Bezpieczne logowanie do bankowości elektronicznej

W trosce o bezpieczeństwo naszych klientów przypominamy, że najbezpieczniejszym sposobem na łączenie do bankowości internetowej Banku Spółdzielczego w Prudniku jest wpisanie w przeglądarce bezpośredniego adresu do panelu logowania.

 

  • Klienci indywidualni - https://ebanknet.bsprudnik.pl/

  • Klienci biznesowi - https://ecorponet.bsprudnik.pl/eCorpoNet/

  • Panel Kartosfery - https://www.kartosfera.pl/FrontWeb/

 

Prosimy o zapisanie, lub nawet dodanie do ulubionych wyżej wymienionych adresów. Przypominamy o tym by do bankowości internetowej logować się wyłącznie z zaufanych urządzeń zachowując przy tym kilka zasad bezpieczeństwa. Nawet w razie awarii strony internetowej (co praktycznie się nie zdarza) jest możliwość uruchomienia bankowości internetowej poprzez wpisanie powyższych adresów w przeglądarce. Bankowość elektroniczna jest na niezależnych od strony internetowej serwerach co zwiększa bezpieczeństwo klientów.

Logując się do systemu eBankNet / eCorpoNet należy sprawdzić czy użytkownik znajduje się na właściwej stronie. Wszystkie operacje po zalogowaniu się na stronę ebanknet.bsprudnik.pl (ecorponet.bsprudnik.pl dla klientów biznesowych) są automatycznie zabezpieczone protokołem SSL wykorzystującym klucz o długości 256 bitów. Uwidocznione jest to poprzez ukazanie się kłódki umieszczonej w różnym miejscu w zależności od przeglądarki. Po dwukrotnym kliknięciu na kłódkę powinna pojawić się informacja, dla kogo został wystawiony certyfikat. Prawidłowa informacja to ebanknet.bsprudnik.pl.

Należy się także upewnić, czy w pasku adresowym przeglądarki w nazwie strony widnieje oznaczenie https. Jeśli przy logowaniu się do systemu nie widnieje oznaczenie kłódki oraz oznaczenia https prosimy o ich pilne zgłoszenie do banku.

Więcej informacji na temat bezpiecznego korzystania z bankowości internetowej znajdą Państwo pod tym adresem:

Pomoc i bezpieczeństwo