×
Wyszukaj w serwisie
×

Nowa wersja aplikacji mobilnej BSPrudnik_mobile

Dzięki aplikacji mobilnej wykonasz przelewy do rodziny, znajomych, opłacisz rachunki oraz dużo więcej.

Procent dostępnych środków

Możliwość wyświetlania procentu dostępnych środków na rachunku przed zalogowaniem do aplikacji. Wybór rachunku oraz ustalenie maksymalnej kwoty dostępne w ustawieniach aplikacji.

Szybkie skróty

Na ekranie logowania oraz ekranie start dostępne są skróty do niektórych funkcji dostępnych w aplikacji. Dostępne skróty uzależnione są od parametryzacji banku oraz produktów posiadanych przez klienta.

Zarządzanie kartami

Klient ma możliwość aktywacji i zastrzeżenia karty kredytowej lub debetowej oraz wyświetlania limitów kartowych (edycja limitów dostępna za pośrednictwem bankowości elektronicznej).

Mapa bankomatów i oddziałów

Bez logowania do aplikacji klient ma możliwość wyświetlenia mapy placówek i bankomatów znajdujących się w pobliżu. Zarządzanie wyświetlanymi punktami dostępne jest dla pracownika banku z poziomu aplikacji PADM.

Co nowego

Istnieje możliwość wyświetlania klientowi informacji o nowych funkcjach dostępnych w aplikacji. Decyzja o tym, o których nowościach informować klienta należy do banku podczas wdrożenia.

Płatność BLIK

Możliwość płatności BLIK przy pomocy kodu T6 (płatność w kanale eCommerce, płatność w POS, wypłata z bankomatu). Wkrótce w aplikacji pojawi się też obsługa przelewów na telefon oraz wysyłania próśb o przelew.

Zeskanuj kod QR, aby otworzyć stronę na smartfonie:

PDFInstrukcja użytkownika Systemu mobileNet.pdf (14,69MB)