×
Wyszukaj w serwisie
×

List Prezesa Zarządu

Szanowni Państwo,

Z przyjemnością informuję, że Bank zakończył prace nad wdrożeniem nowej bankowości elektronicznej.

Wspólnie z zespołem wsparcia informatycznego, pracownicy Banku dołożyli wszelkich starań, aby nowa aplikacja była ergonomiczna, przyjazna, intuicyjna i bogatsza funkcjonalnie.

Interesująca, moim zdaniem, jest możliwość samodzielnego wybrania różnych alertów i powiadomień podnoszących komfort i bezpieczeństwo korzystania z aplikacji znajdująca się w zakładce „Mój Profil”.

Szczególny nacisk został położony na poufność przesyłanych informacji, bezpieczeństwo wymiany informacji z bankiem bez rezygnacji z posługiwania się bankowością elektroniczną na całym świecie z wykorzystaniem wszystkich urządzeń, w  tym smartfonów. Tym ostatnim zadedykowaliśmy  bankowość elektroniczną w mobilnym wydaniu. Wszelkie szczegóły zawiera załączona instrukcja.

Chcąc aby Państwo mogli poznać nowe rozwiązanie, nowa wersja bankowości elektronicznej będzie funkcjonować obok starej wersji do 1 października b.r.

Logowanie do niej następuje poprzez wybór „przycisku” Nowy EbankNet na naszej stronie internetowej znajdującego się pod „przyciskiem” EbankNet.

Nazwa użytkownika (login) oraz hasło są identyczne w obu systemach. Wszystkie operacje bieżące jak i historyczne oraz wszelkie indywidualne ustawienia definicji są uwzględnione i widoczne zarówno w starej jak i nowej wersji. Podstawowe udogodnienia prezentują dwa filmy, do których dostęp pozwalam sobie Państwu przekazać w załączeniu.

Niemniej jestem niezmiernie zainteresowany Państwa opiniami, gdyż pozwoli to na zbudowanie produktu, który jest wygodny w użytkowaniu dla Państwa.

Zespół, któremu mam przyjemność przewodzić, jest do Państwa dyspozycji i wyjaśnienia wszystkich nurtujących Państwa wątpliwości zarówno osobiście jak i telefonicznie.

Z poważaniem

                               Mirosław Michałowski

              Prezes Zarządu Banku Spółdzielczego w Prudniku

 

 

Przejdź do:  Logowanie do bankowości elektronicznej eBankNet

Zobacz filmy instruktażowe: