×
Wyszukaj w serwisie
×

Karty bankowe w płatnościach internetowych od dnia 01 lutego 2015 - ciąg dalszy

Szanowni Państwo,

Nawiązując do poprzednich komunikatów informujemy, że ze względów bezpieczeństwa od dnia 01 lutego 2015 r. limit transakcji internetowych dla kart bankomatowych został wyzerowany. W związku z tym, dokonaliśmy modyfikacji administrowanych przez nas systemów informatycznych.

W celu zmiany wysokości limitu transakcji internetowych dla kart bankomatowych, Klienci powinni złożyć dyspozycję pisemną w placówce Banku lub samodzielnie ustalić taki limit w systemie bankowości internetowej eBankNet w zakładce „Karty”.

Wykonane na dzień dzisiejszy zmiany w oprogramowaniu pozwalają między innymi na samodzielne zarządzanie limitami w systemach Banku Spółdzielczego w Prudniku. Zmiany limitów wykonywane są natychmiast po jego ustanowieniu i mogą być wprowadzane przez Państwa w kanałach bankowości elektronicznej oraz osobiście w placówkach Banku.

Przykładowo, klient sam ustawia sobie limit płatności internetowych na poziomie 0 (zero). W razie potrzeby dokonania zapłaty przez internet kartą do bankomatu, klient w swoim systemie może ustawić limit na wymaganym poziomie, dokonać płatności, a następnie zmienić limit ponownie na kwotę 0 (zero). Zabezpiecza to w wystarczającym stopniu przed nieautoryzowanymi operacjami kartą.

W związku z powyższymi zmianami informujemy, że portal www.kartosfera.pl omówiony w poprzednim komunikacie jest nieaktywny dla klientów   BS w Prudniku.

W razie jakichkolwiek pytań chętnie pomogą nasi pracownicy.

Pozostajemy do Państwa dyspozycji pod numerami telefonów placówek Banku.

 

Zarząd Banku Spółdzielczego w Prudniku