×
Wyszukaj w serwisie
×

Cashback

Szanowni Państwo,

Uprzejmie informujemy, że karty debetowe zrzeszenia Banku BPS SA, których jesteście Państwo posiadaczami, w związku z posiadaniem u nas swoich rachunków, posiadają usługę Cashback

Cashback to usługa, dzięki której posiadacz karty płatniczej może pobrać gotówkę podczas dokonywania zakupów w oznaczonych punktach handlowo-usługowych np. w supermarkecie czy na stacji benzynowej.

Transakcja może być przeprowadzona jedynie łącznie z płatnością kartą za towar. Przy zakupie klient musi zgłosić chęć podjęcia w gotówce dodatkowej kwoty.

W ramach usługi Cashback można jednorazowo wypłacić do 200 zł w przypadku kart Visa Grupy BPS lub 300 zł w przypadku kart MasterCard Grupy BPS, niezależnie od wysokości kwoty, jaką zapłaci się za zakupy. Warunkiem wypłaty jest jednoczesne dokonanie płatności bezgotówkowej – nie jest możliwa sama wypłata gotówki.

Zaletami rozwiązania dla posiadacza karty są:

  • oszczędność czasu - podjęcie gotówki realizowane jest podczas codziennych zakupów
  • dostępność - w Polsce liczba sklepów, stacji paliw realizująca Cashback jest większa od sieci bankomatów, szczególnie w małych i turystycznych miejscowościach
  • prostota - transakcja przeprowadzana jest na terminalu przez sprzedawcę, a klient jedynie podpisuje wydruk lub zatwierdza transakcje kodem PIN.